Uudised

Noored meistrid maakonna orienteerumise pargituurilt 08. juuni admin


Aprillikuu algul hakkasid Kadi- Katharina Paap ja Lisette Baum käima orienteerumisneljapäevakutel. Eestvõtjaks oli loodusainete õpetaja Urve Hillep. Selle vajaduse tingis Kadi osavõtt vabariiklikust geograafiaolümpiaadist,  sest orienteerumiskogemused annavad palju juurde teadmistele ja praktilistele oskustele. Tüdrukutele hakkas spordiala niivõrd meeldima, et sai käidud kõigil neljapäevakutel. Järjekindlust ja visadust kroonisid esikohad oma vanuseklassis. Karikad said tublid neiud kätte 6. juunil Rannametsas. Kadi-Katharinale  meeldib orienteerumine seetõttu, et saab looduses olla ja kaardi järgimine annab piisava koguse mõtlemisainet. Lisette tundis end alates esimesest võistlusest väga koduselt, kuigi polnud varem kaardi järgi orienteerunud. Võib öelda, et ala sobib Lisetele väga. Hea meel, et meie kooli õpilastest said sel kevadel paar õpilast orienteerumisala pisiku.  

Urve Hillep

Aprillikuu algul hakkasid Kadi- Katharina Paap ja Lisette Baum käima orienteerumisneljapäevakutel. Eestvõtjaks oli loodusainete õpetaja Urve Hillep. Selle vajaduse tingis Kadi osavõtt vabariiklikust geograafiaolümpiaadist,  sest orienteerumiskogemused annavad palju juurde teadmistele ja praktilistele oskustele. Tüdrukutele hakkas spordiala niivõrd meeldima, et sai käidud kõigil neljapäevakutel. Järjekindlust ja visadust kroonisid esikohad oma vanuseklassis. Karikad said tublid neiud kätte 6. juunil Rannametsas. Kadi-Katharinale  meeldib orienteerumine seetõttu, et saab looduses olla ja kaardi järgimine annab piisava koguse mõtlemisainet. Lisette tundis end alates esimesest võistlusest väga koduselt, kuigi polnud varem kaardi järgi orienteerunud. Võib öelda, et ala sobib Lisetele väga. Hea meel, et meie kooli õpilastest said sel kevadel paar õpilast orienteerumisala pisiku.  

Urve Hillep