Tootsi Lasteaed-Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (1)

Jüri Mets

direktor, füüsika, töö-ja tehnoloogiaõpetus
508 4968
juri.mets@tootsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 17.00
Õpetajad (9)

Urve Hillep

õppealajuhataja, loodusõpetus, bioloogia, geograafia, muusikaõpetus
urve.hillep@tootsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.30

Käde Reinthal

1. klassi juhataja, loodus- ja inimeseõpetus, eesti keel, kirjandus, informaatika
kade.reinthal@tootsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00

Tiia Balent

2. ja 3.klassi juhataja, inglise keel
tiia.balent@tootsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00

Inga Raudsepp

7. ja 8. klassi juhataja, keemia, huvijuht
inga.raudsepp@tootsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 18.00

Rutt Mets

4. ja 9. klassi juhataja, kehaline kasvatus
rutt.mets@tootsi.edu.ee


Inge Org

vene keel, ajalugu, inimeseõpetus, parandusõpetus, pikapäevarühm
inge.org@tootsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 15.00

Agnes Leemet

väikeklass, eesti keel ja kirjandus, parandusõpetus
agnes.leemet@tootsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 13.50

Kalli Rõõmusaare

muusikaõpetus
kalli.roomusaare@parnjoe.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 17.00

Annika Reilend

5. ja 6. klassi juhataja, matemaatika, kunstiõpetus, käsitöö
annika.reilend@tootsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 14.35-16.30
Töötajad (3)

Marvi Kaljumägi

sekretär


Jaanika Oja

aednik-koristaja


Sirje Kannus

koristaja

Tootsi Lasteaed-Põhikool

Üldinfo

Tootsi Lasteaed-Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.