Tule meile õpetajaks! 18. aprill admin

Tootsi Lasteaed-Põhikool kuulutab välja konkursi 2024/2025 õppeaastaks järgnevatele ametikohtadele:

• väikeklassi õpetaja                 22 tundi nädalas
  • abiõpetaja                              0,5 ametikohta
  • soome keele õpetaja              3 tundi nädalas
  • keemia õpetaja                       2 tundi nädalas
  • ühiskonnaõpetuse õpetaja      2 tundi nädalas
  • koolipsühholoog                    0,5 ametikohta
  • logopeed                                 0,5 ametikohta

Õpetajate ametikohtadele kandideerijatel peab olema valmidus õpetada liitklassides ja individuaalsete õppekavade alusel.

Omalt poolt pakume:

• logopeedi ja psühholoogi palgamäära, mis  on 5% kõrgem õpetaja miinimumpalgamäärast.
  • Põhja-Pärnumaa noore spetsialisti toetust 300 eurot kuus (vajalik on sissekirjutus) 12 kuuks
  • õpetaja koolituse ja tugispetsialistide koolituste stipendiumi 150. eurot kuus
  • osalemist Liikuma Kutsuva Kooli tegemistes

CV, motivatsioonikiri ja  haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata aadressil kool@tootsi.edu.ee hiljemalt 31.05.2024